Burza kryptomien

Ako obchodovať kryptomeny na burze a zarábať?

Ak chcete špekulovať a zarábať na pohyboch kurzov, jednou z možností je obchodovanie. Môžte sa zahrať na tradera a zažiť skutočný adrenalín. Jedine tradingom na kryptomenách dokážete urobiť aj 300% zisky za týždeň! Je to neuveriteľné ale je to tak! Niektoré kryptomeny skutočne zhodnocujú aj o stovky percent týždenne!

Nižšie prinášam 4 burzy, kde je možné obchodovať kryptomeny:

  • Binance – veľké množstvo kryptomien, nízke poplatky, vlastná mena (odporúčam) 
  • KuCoinburza podporujúca aj malé kriptomeny a airdropy, vlastná mena KuCoin – možná dividenda (odporúčam)
  • Cobinhoodkrypto-burza bez poplatkov, ktorá podporuje airdropy 
  • Poloniex – prvá burza, na ktorej som začal obchodovať (slabý support) 
  • Bittrex – širšia ponuka kryptomien, (o niečo lepší support)

Krypto-Burza Binance – všetko čo potrebujete vedieť:

Burza Binance vznikla v roku 2017 a slúži primárne na obchodovanie, teda na výmenu kryptomien. Burza Binance je známa svojou širokou ponukou kryptomien. Burza Binance ponúka 2 druhy obchodovania a je vhodná pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých vďaka možnosti technickej analýzy.

burza Binance

Nízke poplatky na burze Binance

Binance je tiež známa svojimi nízkymi poplatkami pri obchodovaní. Burza si účtuje 0,1 % poplatok za zrealizovaný obchod alebo 0,05% poplatok za zrealizovaný obchod pri použití ich vlastnej BNB meny.

obchodná platforma Binance

Výhoda pre majiteľov NEO

Ak ste držiteľom kryptomeny NEO, tak burza Binance vám 1x mesačne pripíše token GAS ako “dividendu” za držanie meny NEO.

Bezpečnosť

Burza Binance patrí medzi jedne z najväčších krypto-búrz na svete a taktiež sa radí medzi tie najbezpečnejšie burzy. Podporuje dvoj-faktorovú autentifikáciu.

Burza Binance v skratke

  • Mobilná aplikácia – ÁNO
  • Prostredie: Vhodné pre začiatočníka
  • Poplatky: Nízke
  • Zákaznícka podpora: Veľmi dobrá
  • Technická analýza: Áno

Otvorte si obchodný účet na burze Binance

 


Krypto-Burza KuCoin – všetko čo potrebujete vedieť:

Burza KuCoin nepatrí medzi tie najväčšie krypto-burzy no určite poteší fakt, že podporuje rôzne airdropy alebo listovanie rôznych začínajúcich kryptomien, ktoré nikde inde nenájdete.

burza KuCoin - ako obchodovať kryptomeny

Vlastná kryptomena KuCoin Shares (KCS)

Burza KuCoin disponuje tiež vlastnou kryptomenou KuCoin Shares (KCS) túto kryptomenu si môžte zakúpiť rovnako ako ktorúkoľvek inú kryptomenu v ponuke no ako odmenu získavate dividendu vo forme ostatných mien. Výška dividendy závisí od objemu KCS ktoré vlastníte. Čím viac KCS vlastníte, vaša dividenda je väčšia. Odmena alebo dividenda je pripisovaná na dennej báze. Môžme tak hovoriť o “pasívnom príjme”

ako obchodovať kryptomeny na burze KuCoin

Partnerský program na burze KuCoin

Výhodou je tiež fakt, že burza KuCoin nedávno spustila svoj partnerský program, do ktorého sa môže zapojiť registrovaný užívateľ. Získate svoj unikátny pozývací link, vďaka ktorému sa vaši známi môžu na odporúčanie registrovať na burze KuCoin a vás bude burza odmieňať z poplatkou za ich zrealizované obchody.

Otvorte si obchodný účet na burze KuCoin

 


Krypto-burza Cobinhood

Krypto bruza Cobinhood určite nepatrí medzi tie najstaršie a najväčšie krypto burzy na svete. Skôr ide o mnešiu burzu, ktorá ale má určite jednu výhodu oproti všetkým ostatným burzám. Ako sme už spomínali pri predchádzajúcich burzách ako je Binance a KuCoin, obe majú veľmi nízke poplatky za obchodovanie. V prípade burzy Cobinhood môžme hovoriť o nulových poplatkoch! Burza si teda neúčtuje žiadne poplatky pri výmene kryptomien.

krypto-burza cobinhood

Vlastný token Cobinhood (COB)

Burza Cobinhood disponuje vlastným tokenom COB, rovanko ako buzra Binance a KuCoin.

obchodná platforma cobinhood

Mobilná aplikácia a Airdrop centrum

Burza Cobinhood ma vlastnú mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej môžte obchodvať kdekoľvek pomocou svojho tabletu alebo mobilného telefónu. Okrem toho burza disponuje aj vlastným airdrop centrom čo je oproti mnohým burzám veľká výhoda. Môžte tak s podporou krypto-burzy mať informácie o najnovších airdropoch a získavať tak nové tokeny úplne zdarma!

Obchodujte kryptomeny na Cobinhood