Čo je to BlockMason Credit Protocol (BCPT)

BlockMason Credit Protocol

Až doteraz bolo možné presunúť peniaze na Blockchain len formou hotovosti. Bitcoin demokratizovala prevod a ukladanie peňazí a Ethereum demokratizovala tvorbu a uchovávanie peňažných zmlúv. Vďaka kreditnému protokolu urobil BlockMason ďalší logický krok v decentralizovanej ekonomike: demokratizácia tvorby meny prostredníctvom trvalo zaznamenaných dlhových a úverových záväzkov medzi stranami.

Čo BlockMason Credit Protocol dokáže?

BlockMason Credit Protocol vytvára transakčnú kapacitu, ktorá sa môže použiť na kreditný protokol. BCPT, keď sú zaradené do aplikácií vytvorených na vrchole protokolu, poskytujú transakčnú kapacitu umožňujúcu spustenie týchto aplikácií. Bez tokenu by aplikácia nemala prístup na zápis.

BlockMason uvoľní prvú mobilnú aplikáciu pre spotrebiteľa vybudovanú na Blockchain a prvú dapp vybudovanú na vrchole kreditného protokolu: Lndr (vyslovuje sa “verder” – www.lndr.io). Spoločnosť Lndr kombinuje funkcie plnej spotreby pokladníc s možnosťou udržiavať neuhradené dlhy pomocou kreditného protokolu. Používatelia môžu vytvárať, sledovať a spravovať príležitostné dlhy. Po pripravenosti sa môžu používatelia vyrovnať s hlavnými krypto-menami.

Úverovým protokolom je úplne možné predstaviť si budúcnosť, v ktorej by dlhy a úvery zaznamenané na blokovom reťazci mohli prekročiť celkovú trhovú kapitalizáciu všetkých kryptocentrín dohromady.

Obchodujte kryptomeny na BInance

Aktuálny kurz BlockMason Credit Protocol (BCPT)

Novinky a zaujímavosti o BlockMason Credit Protocol (BCPT)