Hlasový asistent Google Home Mini

hlasový asistent Google Home MINI

Tešili ste sa na dobu, kedy budete hlasom ovládať svoju domácnosť a mať po ruke inteligentného digitálneho asistenta, ktorého sa budete môcť opýtať na všetko, čo môže vyhľadať online? Veľmi rýchlo vám na to odpovie revolučný domáci hlasový asistent Google Home Mini.

Vie napríklad vyhľadať informácie o počasí, o doprave alebo navrhnúť, kam zájsť na večeru. Všetko analyzuje a vyhodnotí na základe vášho hlasového pokynu a navyše môžete dotaz veľmi zložito špecifikovať.

Ako bonus dokáže jednotka rozoznať hlasy rôznych ľudí, definovať priority vyhľadávania jednotlivcov a tým ešte zvýšiť svoje neuveriteľné možnosti.

Čím hlasový asistent Google Home Mini dokáže zaujme?

  • Individuálnym rozpoznávaním hlasu
  • Bezproblémovou integráciou všetkých Google platforiem
  • Plnením hlasových pokynov
  • Hlasovým ovládaním vzdialených zariadení
  • LED diódovou indikáciou
  • Online vyhľadávaním odpovedí na zvukovej otázky
  • Kompaktným a elegantným vzhľadom
  • Dostupnosťou vo viacerých farbách

Čo hlasový asistent Google Home Mini dokáže?

Hlasový asistent Google Home Mini je malý a mocný asistent, schopný z vašej domácnosti ľahko vytvoriť futuristické centrum plné rýchlych informácií, hlasových pokynov, prehrávania hudby a videí alebo dokonca diaľkové ovládanie všetkých prístrojov s platormou Google. To všetko bez tlačidiel a diaľkového ovládača – jednoducho hlasovými inštrukciami.

Potrebujete sa opýtať na dopravnú situáciu, počas obúvania detí do škôlky? Potrebujete zistiť počasie na víkend, keď máte práve plné ruky práce s upratovaním izby? Chcete si uľahčiť vyhľadanie trasy na zajtrajší výlet?

Objednať Google Home Mini

Google Home Mini dokáže odpovedať aj na sofistikované otázky

Hlasový asistent Google Home Mini vám zodpovie aj konkrétne sofistikované otázky a trasu výletu vám pošle priamo do navigačnej mapy vo vašom telefóne. Môžete sa svojho asistenta pýtať na najrôznejšie otázky, rovnako ako ho môžete rýchlym povelom prerušiť v doterajšej úlohe a zadať mu inú.

google home mini v krabici

Hlasový asistent Google Home Mini a jeho minimalistický štýl

Hlasový asistent Google Home Mini je minimalistický prístroj, ktorý vyniká kompaktnými rozmermi a jednoduchým prevedením v štýle „v jednoduchosti je krása.“Po otvorení balenia navyše nájdete len prístroj a napájací kábel. Viac ale nie je k fungovaniu potrebné.

Spodná strana je vybavená protišmykovým silikónom pre optimálnu stabilitu. Nájdete na nej tiež malé resetovacie tlačidlo. Na bočnej strane je umiestnená zdierka pre napájací kábel a hlavný vypínač.

Celý vršok je upravený v peknej a na dotyk príjemnej štruktúre,pod ktorou sa skrýva citlivý mikrofón a výkonný reproduktor. Uprostred ešte nájdete farebné LED diódy, ktoré spolu s prácou asistenta umocňujú dojem interaktívneho hovoru s ním.

Objednať Google Home Mini