Kúpiť Bitcoin

Chcete kúpiť Bitcoin? Teraz ti ukážeme ako na to! Najprv si ale odpovedzme nasledujúce otázky:

  • Ako čo najjednoduchšie kúpiť Bitcoin cez internet?
  • Ako kúpiť Bitcoin čo najrýchlejšie, bezpečne a bez zbytočných poplatkov?
  • Ako kúpiť bitcoin cez kreditnú kartu?
  • Ako nakúpiť Bitcoin bez zdĺhavého overovania?
  • Ako kúpiť Bitcoin prostredníctvom zmenárne?

Pripravili sme si pre Vás možnosť nákupu digitálne meny Bitcoin prostredníctvom platobnej karty. Ide o najjednoduchšiu a najrýchlejšiu formu nákupu Bitcoinu na trhu. My sme sa rozhodli pre nákup prostredníctvom dlhodobo fungujúceho a bezpečného predajcu Coinmama.

Prečo kúpiť Bitcoin cez Coinmama? (Nákup Bitcoinu cez platobnú kartu)

RÝCHLOSŤ

Overenie užívateľa trvá zhruba 10 minút! Ide o jednu z najrýchlejších možnosti, ako overiť užívateľa na globálnom trhu. Po overení dokážete od Coinmama nakupovať Bitcoin okamžite. Samotné pripísanie digitálnej meny na Vašu Bitcoin peňaženku trvá len niekoľko sekúnd!

LIKVIDITA A OBMEDZENIA

Coinmama ponúka jedne z najvyšších nákupných limitov spomedzi predajcov kryptomien, ktorí prijímajú kreditné karty. Coinmama tiež umožňuje zakúpiť Bitcoin až do výšky 20.000 USD/EUR denne a za mesiac až za 200.000 USD/EUR.

REPUTÁCIA A SPOĽAHLIVOSŤ

Coinmama je jednou z najstarších obchodných spoločností predávajúcou Bitcoin cez kreditné alebo debetné karty. Táto spoločnosť je na trhu dlhšie než drvivá väčšina predajcov kryptomien. Spoločnosť Coinmama má na svojom konte už viac než 20 000 spokojných klientov!

SÚKROMIE A BEZPEČNOSŤ

Na Coinmama je možné zakúpiť si Bitcoin už za menej ako 150 USD. Pri tak nízkom nákupe nie je potrebné overenie totožnosti. Spoločnosť ale ochranu osobných údajov kladie na prvé miesto a klienti sa tak môžu cítiť skutočne bezpečne.

POPLATKY

Spoločnosť Coinmama účtuje poplatky za nákup Bitcoinu pomocou kreditnej/debetnej karty vo výške približne 6%.

KÚPIŤ BITCOIN

platobná karta VISA a Maestro

 

 

Konkrétny návod ako kúpiť Bitcoin cez kreditnú kartu

1 krok – ak ešte nemáte účet na Coinmama, vytvorte si ho a po potvrdení účtu prostredníctvom emailu sa prihláste do svojho účtu.

VYTVORIŤ SI ÚČET!

ako kúpiť bitcoin? prihláste sa do účtu

2 krok – v hornom menu obrazovky kliknite na tlačidlo BUY BITCOIN

kúpiť bitcoin

3 krok – vyberte si z nasledujúcich možností. Coinmama vám ponúka prednastavené množstvom digitálnej meny Bitcoin – 0.1, 0.2, 0.4 alebo 0.8 Bitcoinov  – stačí kliknúť na modré tlačidlo Buy Now.  Alebo si zadajte presné množstvo eur, ktoré chcete investovať kliknite na zelené tlačidlo Buy Bitcoin.

vyberte si množstvo

alebo zadajte presnú sumu v eurách

4 krok – Kliknite na možnosť platby Credit/Debit card

kliknite na platbu kartou

5. krok – Zadajte číslo vašej peňaženky, kam vám Coinmama pošle vaše zakúpené Bitcoiny a následne kliknite na Complete Payment.

zadajte adresu, kam poslať bitcoin

Následne potvrďte upozornenie. Potvrdzujte správnosť adresy, ktorú ste zadali a kam vám budú zaslané bitcoiny.

6. krok – Zadajte údaje o vašej kreditnej karte. Meno držiteľa karty, dátum expirácie a CCV číslo, ktoré sa nachádza na zadnej strane vašej karty.

7. krok – Coinmama vám zašle na vašu emailovú adresu potvrdzovací email. Kliknutím na odkaz potvrdite transakciu.

Teraz môžte ľahko a bezpečne kúpiť Bitcoin

KÚPIŤ BITCOIN

platobná karta VISA a Maestro

 

 


Nákup Bitcoinu prostredníctvom Cryptolabs (Nákup Bitcoinu cez zmenáreň)

Len nedávno uzrela svetlo sveta krypto-zmenáreň Cryptolabs, ktorá sa zamerala na širokú ponuku kryptomien, nízke poplatky, podporu v slovenskom jazyku a rýchlosť odozvy.

RÝCHLOSŤ

Táto možnosť je taktiež veľmi rýchla. Otestovali sme zmenáreň Cryptolabs a proces nákupu či spätného odkupu Bitcoinu ako aj inej kryptomeny trvá asi 30 minút! Okrem toho podporuje Cryptolabs niekoľko slovenských bánk, čo len urýchľuje prevody peňazí.

SLOVENSKÁ PODPORA

Obrovskou výhodou je podpora v slovenčine. Ide o slovenskú zmenáreň, ktorá s vami bude komunikovať v slovenskom jazyku. Nie len zmenáreň a všetky návody sú v slovenčine ale ľudia stojací za projektom Cryptolabs sú slováci.

VEĽKÁ PONUKA KRYPTOMIEN

Krypto-zmenáreň Cryptolabs ma na výber okrem Bitcoinu ďalších 13 kryptomien ako napríklad Ethereum, Litecoin, NEO, Monero, Ripple, IOTA, EOS a ďalšie.

Kúpiť Bitcoin v zmenárniCryptolabs

Konkrétny návod ako kúpiť Bitcoin cez krypto-zmenáreň

Na stránke Crypolabs je potrebné vyplniť jednoduchý formulár:

kúpiť bitcoin cez zmenáreň Cryptolabs

Cena uvedená vo formulári je len informatívna a je platná v danej chvíli a niesu v nej zarátané poplatky. Presný kurz potvrdíme až po prijatí platby, následne si môžete vybrať, či s daným kurzom súhlasíte alebo Vám zmenáreň Cryptolabs obratom vráti peniaze späť na účet.

1. krok Ako prvé si vyberiete možnosť, či chcete Bitcoin Kúpiť alebo Predať

2. krok Následne vyplníte (povinné) osobné údaje:

  • Meno a priezvysko
  • Adresu bydliska
  • Mesto
  • Email
  • Telefónne číslo

3. krok – Nasledujú platobné údaje. V prípade, že zvolíte Kúpiť, zadávate adresu krypto peňaženky. V prípade, ak zvolíte Predať, zadávate IBAN.

Máte na výber, či chcete nakupovať alebo predávať za konkrétnu sumu v EUR alebo chcete nakupovať alebo predávať konkrétne množstvo Bitcoinov alebo ich časť.

4. krok – Na záver ostáva odsúhlasiť obchodné podmienky a odoslať objednávku.

objednávka na Bitcoin

Prakticky celá objednávka prebieha v rámci jedného formulára. Následne vám obratom príde email o evidencii objednávky. O niekoľko minút vám zmenáreň zašle údaje, kam zaslať peňažné prostriedky. V ďalšom emaily odsúhlasíte momentálny kurz za ktorý Bitcoin nakupujete. Potom už len čakáte, na pripísanie Bitcoinov na vašu krypto peňaženku.

Zmenáreň disponuje aj live chatom, čiže v prípade akýchkoľvek otázok ohľadom nákupu Bitcoinu ich neváhajte kontaktovať.

Teraz môžte nakúpiť Bitcoin od krypto-zmenárne s podporou v slovenčine

Kúpiť Bitcoin v zmenárniCryptolabs