Robustná 3D tlačiareň Creality Ender-5 Plus aj pre náročnejších používateľov

3D_tlaciaren_creality|_ender_5_plus

Creality Ender-5 Plus je prekvapivo lacná 3D tlačiareň vzhľadom na to, akú pridanú hodnotu ponúka. Zaujme vás už pri samotnom rozbaľovaní svojím kvalitným vyhotovením. Je dodávaná ako stavebnica, teda je potrebné ju pred spustením zložiť.

Avšak nemusíte mať strach, kompletizácia tlačiarne zaberie maximálne len pár minút a bez problémov ju zvládne úplne každý.

Lacná 3D tlač veľkých predmetov

Tlačiareň Creality Ender-5 Plus je založená na FDM technológii tlače. To znamená, že pre tvorbu modelov využíva ako materiál tlačovú strunu, ktorá prechádza tlačovou hlavou, kde je jej termoplastický materiál tavený do polotekutého stavu a takto postupne nanášaný na stavebné podložku.

Kľúčovou výhodou je ohromná tlačová plocha s rozmermi 350 × 350 × 400 mm .. To vám dovolí tlačiť naozaj veľké modely, vďaka čomu sa vám otvoria úplne nové možnosti.

Táto 3D tlačiareň je vybavená ochranou proti výpadku napájania

Ak však budete tlačiť veľké predmety, tak samozrejme počítajte s vyššou časovou náročnosťou. Čo samozrejme zvyšuje riziko, že z nejakého dôvodu vypadne elektrické napájanie. Môžete tomu zabrániť dostatočne dimenzovaným záložným zdrojom.

Prípadne sa môžete spoľahnúť na funkciu ochrany proti výpadku napájania. Ak dôjde k strate napájania, tlačiareň si zapamätá poslednú polohu tlačovej platformy. Po obnovení dodávok prúdu môže 3D tlačiareň Creality Ender-5 Plus pokračovať veselo v tlači ďalej.

Kľúčov vlastnosti 3D tlačiarne Creality Ender 5 Plus

  • Robustná 3D tlačiareň pre náročnejšie používanie
  • Veľký tlačový priestor
  • Dobre čitateľný dotykový displej s uhlopriečkou 4,3″
  • FDM technológia tlače
  • Všetko potrebné v základnom balení
  • Možnosť tlače z PC a TF karty